• Jaka jest różnica między Hastelloy C4 i C276?
    Jul 04, 2025
    Jaka jest różnica między Hastelloy C4 i C276?
    Hastelloy C4 ma niższą zawartość węgla i stosunkowo proste wymagania produkcyjne, więc jest ogólnie tańszy niż Hastelloy C 276. C276 zawiera więcej molibdenu i żelaza, aby zwiększy
  • Jaka jest różnica między Hastelloy C276 i Hastelloy C -22?
    Jul 04, 2025
    Jaka jest różnica między Hastelloy C276 i Hastelloy C -22?
    Hastelloy C276 może wytrzymać temperatury do 1900 stopnia F (1037 stopni), podczas gdy Hastelloy C22 może wytrzymać temperatury do 1250 stopni F (676 stopni) . Zwiększona stabilnoś
  • Różnica między paskiem Inconel 625 a paskiem Incoloy 825
    Jul 03, 2025
    Różnica między paskiem Inconel 625 a paskiem Incoloy 825
    Zarówno pasek Inconel 625, jak i Incoloy 825 paski są stopami zaprojektowanymi w celu zapewnienia doskonałej odporności na szeroki zakres środowisk korozyjnych . Jednak istnieją zn
  • Jaka jest różnica między stopem Inconel 625 i 725?
    Jul 03, 2025
    Jaka jest różnica między stopem Inconel 625 i 725?
    Inconel 625, jak i Inconel 725 są zarówno stopami niklu-chromu-molibdenum, ale Inconel 725 jest silniejszy ze względu na jego właściwości stwardnienia opadów . Inconel 625 jest zna
  • Jaka jest różnica między Incoloy 825 a Inconel 600?
    Jul 03, 2025
    Jaka jest różnica między Incoloy 825 a Inconel 600?
    Inconel 600 ma wyższą zawartość niklu i lepiej nadaje się do zastosowań o wysokiej temperaturze, w których siła jest krytyczna . Incoloy 825 ma niższą zawartość niklu i dodano Waru
  • Płyta Incoloy 800
    Jul 02, 2025
    Płyta Incoloy 800
    Arkusz Incoloy 800 to stop nikiel-żelazo-chromowy z dobrą odpornością na korozję, gaźnikiem o wysokiej temperaturze i rozsądną moc. W grzejnikach z pakietem zasilania i rur super c
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o fajce Incoloy 800
    Jul 02, 2025
    Wszystko, co musisz wiedzieć o fajce Incoloy 800
    Rurka Incoloy 800 jest stosowana w urządzeniach do obsługi ciepła, takich jak kosze, tace i oprawy . w przetwarzaniu chemicznym i petrochemicznym, stop jest używany do wymienników
  • Jaka jest różnica między Incoloy 800 a Incoloy 825?
    Jul 02, 2025
    Jaka jest różnica między Incoloy 800 a Incoloy 825?
    Jeśli potrzebujesz kołnierzy, które mogą wytrzymać ekstremalne ciepło, wówczas Incoloy 800 jest lepszym wyborem ., jeśli twój projekt obejmuje kwaśne środowiska lub wymaga odpornoś
  • Jaka jest różnica między Inconel 718 a SS304?
    Jul 01, 2025
    Jaka jest różnica między Inconel 718 a SS304?
    Inconel 718 ma doskonałą odporność na chlorki i jest odporna na korozję w środowiskach solnych . Podobnie, SS304 jest również znany z dobrej odporności na korozję i lepszych właści
  • Czy Monel K500 jest lepszy niż SS316?
    Jul 01, 2025
    Czy Monel K500 jest lepszy niż SS316?
    Monel K500 ma ogólnie wyższą wytrzymałość i plastyczność niż stal nierdzewna 316, co czyni go bardziej odpowiednim do zastosowań wymagających odporności na korozję i wysokich właśc
  • Jaka jest różnica między stopem Monel K500 i 718?
    Jul 01, 2025
    Jaka jest różnica między stopem Monel K500 i 718?
    Monel K500 zapewnia doskonałą odporność na korozję i właściwości mechaniczne w środowiskach morskich i chemicznych, podczas gdy Inconel 718 oferuje doskonałą stabilność wysokiej te
  • Jaka jest różnica między stopem Monel 405 i 400?
    Jun 30, 2025
    Jaka jest różnica między stopem Monel 405 i 400?
    Monel R405 ma ten sam skład jak Monel 400, ale z dodaną siarką . dodana siarka działa jako chipbreaker podczas obróbki, co czyni go bardziej mechanicznym niż klasa 400. Stop ma rów

whatsapp

Telefon

Adres e-mail

Zapytanie